Godziny otwarcia: Pon-Sob 7:00-22:00, Nie 8:00-21:00

Wynajem

Centrum Galeria Północ jest odpowiedzią marketingową na zapotrzebowanie okolicznych mieszkańców Szczecina oraz mieszkańców Polic, którzy tą drogą wracają za Szczecina do domów. Z uwagi na doskonały rozwój okolicy, LOKALIZACJA GALERII JEST GWARANCJĄ UDANEGO BIZNESU.

Nowopowstałe centrum handlowo – usługowe zlokalizowane jest w północnej części Szczecina, przy zbiegu ulic Szosa Polska, Policka i Ostoi Zagórskiego.

Lokalizacja:

Północ – to część miasta, która składa się z 7 istniejących osiedli mieszkaniowych, które zamieszkuje ok. 60 tysięcy mieszkańców. Dodatkowo dynamicznie powstają tu nowe, duże i ekskluzywne osiedla mieszkaniowe. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość miasta Police oraz nowopowstająca Obwodnica Północna, która kończyć się będzie tuż przed Galerią Północ. "Trasa Północna" pozwoli na skomunikowanie północnej części miasta z drogą wyjazdową w kierunku Polic, a następnie projektowaną Obwodnicą Zachodnią Szczecina i tunel Police – Święta.

Inwestycje:

Nasz Galeria położona jest bezpośrednio przy nowopowstajłym Osiedlu Glinki firmy Tomaszewicz Development, które składa się z ok. 300 lokali mieszkalnych oraz  osiedle North Garden 47mieszkań. Obecnie realizowane jest osiedle Lawendowe Wzgórze, które docelowo będzie składało się ze 100 mieszkań. Kolejne planowane inwestycje to Jaśminowe Wgórze (350 mieszkań) oraz Wrzosowe Wzgórze1500 mieszkań budowane przy ulicy Szosie Polskiej przez firmę STBS. W przeciągu 3 lat okoliczne tereny zamieszka około 6 tys. osób.

 

Dojazd komunikacją miejską: 

Zapewnione są również dobre warunki dojazdu komunikacją miejską, bowiem pod samą galerię dojeżdżają wszystkie autobusy kursujące do Polic oraz linie nr 58, 63, 101, 107 i F.

 

Kontakt w sprawie wynajmu lokali:

Łukasz Tomaszewicz
tel. kom.: 507155418
lukasz@tomaszewicz.pl

Zdjęcia Galerii

Przejdź do zdjęć

Inwestor

Firma obecna na szczecińskim rynku od 1985 roku. Stale się rozwija, specjalizując się w branży budowlanej i deweloperskiej. Satysfakcja klienta to nasza dewiza.

Więcej info

Plan Galerii

Zobacz plan

Jak dojechać?

Galeria Północ znajduje się przy głównej arterii łączącej Szczecin z Policami - ulicy Szosa Polska. Wjazd na teren galerii znajduje się od ul. Polickiej.

Zobacz mape

O Galerii

Jedyna galeria handlowa na północy Szczecina. Udogodnienie dla mieszkańców dzielnic północnych oraz Polic. Dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Zobacz plan