Godziny otwarcia: Pon-Sob 7:00-22:00, Nie 8:00-21:00

Kwiaciarnia- Oleńka

Działalność rozpoczęliśmy w 1994r. przy ul. Zamenhofa 44e. Nasza firma powstała z zamiłowania do piękna kwiatów. Tworzenie z nich sprawia nam ogromna radość i spełnienie. Do naszych prac dokładamy wszelkich starań, aby były niepowtarzalne i spełniały oczekiwania. Dzięki dużemu doświadczeniu i wysokiej jakości usług, zdobyliśmy zaufanie klientów oraz indywidualnych instytucji.

To właśnie oni są dla nas największym wyzwaniem i dzięki nim rozwijamy się, a kiedy wracają do nas sprawiają nam zadowolenie i wzmożoną chęć do dalszej pracy. Starając się sprostać wymaganiom klientów stale doskonalimy swoje umiejętności wg najnowszych trendów panujących we florystyce m.in. biorąc udział w różnego rodzaju pokazach wystawach, kursach, targach itp.

Promocje

5% rabatu na fotografie ślubną www.studioenface.pl

Kontakt

Plan Galerii

Zobacz plan

Jak dojechać?

Galeria Północ znajduje się przy głównej arterii łączącej Szczecin z Policami - ulicy Szosa Polska. Wjazd na teren galerii znajduje się od ul. Polickiej.

Zobacz mape

O Galerii

Jedyna galeria handlowa na północy Szczecina. Udogodnienie dla mieszkańców dzielnic północnych oraz Polic. Dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Zobacz plan