Godziny otwarcia: Pon-Sob 7:00-22:00, Nie 8:00-21:00

Pizzeria- Bella Italia

Szanowni Państwo, nasza pizza wypiekana jest w oryginalnym, wysokiej klasy włoskim piecu CUPPONE w temperaturze 330 stopni według tradycyjnego przepisu i może być zarumieniona i lekko przypieczona ale za to jest bardzo pyszna. Nasze ciasto przechodzi 24-godzinny proces dojrzewania. Dzięki temu nasza pizza jest zdrowa i lekkostrawna. W celu zachowania najwyższej jakości oraz wyrazistego smaku, do jej wyrobu używane są wyłącznie oryginalne włoskie produkty.

W naszej pizzeri zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel, posiadający międzynarodowy certyfikat - "ITALIAN PIZZA SCHOOL".

Pizza na dowóz dostarczana jest w specjalnych, podgrzewanych termosach, co pozwala zachować jej właściwości smakowe oraz optymalną dla tego produktu temperaturę.

Godziny otwarcia

Lokal czynny przez 7 dni w tygodniu:
pon.-czw. 11-22
pt.-niedz. 11-23

Kontakt

Tel.: 531 772 775
91 40 40 600
Www: bellaitalia.szczecin.pl/

Plan Galerii

Zobacz plan

Jak dojechać?

Galeria Północ znajduje się przy głównej arterii łączącej Szczecin z Policami - ulicy Szosa Polska. Wjazd na teren galerii znajduje się od ul. Polickiej.

Zobacz mape

O Galerii

Jedyna galeria handlowa na północy Szczecina. Udogodnienie dla mieszkańców dzielnic północnych oraz Polic. Dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Zobacz plan